Rezerwuj

Drink bar

WIECZORNE ODPRĘŻENIE

W lobby resortu znajduje się drink-bar. Barmani to specjaliści w swojej dziedzinie, i niczym w wielogwiazdkowym hotelu spa każdy przygotowany przez nich drink to prawdziwe „dzieło sztuki”. W miejscu tym dokonacie Państwo selekcji połączonej z degustacją koktajli, win, oraz alkoholi, jak i również aromatycznej kawy, lub markowej herbaty o rozmaitych smakach. Dzięki tak wyśmienitej obsłudze zabawa z pewnością będzie niezapomniana.

Apartament Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA.

Bowling

ŚWIETNA ZABAWA

Wśród wielu możliwości spędzenia wolnego czasu z pewnością jedną z najbardziej ekscytujących dla naszych gości, może okazać się gra w kręgle. Na fanów bowlingu czeka wyśmienicie wyposażona sala z dwutorową kręgielnią. Idealne połączenie rekreacji i zabawy dla osób w każdym wieku. Gra nie wymaga specjalnych predyspozycji – ani umiejętności. Nutka rywalizacji połączona z wyśmienitą zabawą przyczyni się do poprawy samopoczucia i umili pobyt w Apartamencie Słonecznym*19. Styl, klasa i obsługa na najwyższym poziomie to właśnie to co oferuje Lemon Resort SPA.

Book & Coffee

RELAKS PRZY FILIŻANCE KAWY

Kawiarnia w lobby LemonResort SPA to miejsce gdzie serwowana jest świeżo parzona kawa, herbata, koktajle, oraz słodkie desery. Tutaj znajduje się także niewielkie bookstore, w którym każdy znajdzie dla siebie lekturę na leniwe popołudnie.

Apartament Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA.

Sala Gier

ROZRYWKA DLA KAŻDEGO

Idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, gdzie czas płynie dwa razy szybciej. Cały dzień można spędzić grając na flipperach, trafiając >10< w darts, czy też wygrywając mecz za meczem w piłkarzyki, przechodząc kolejne mapy i zadania na konsoli, lub sprawdzając kto ma lepszy refleks w cymbergaja. W sali gier znajduje się również stół bilardowy, przy którym każdy znajdzie odprężenie po dniu pełnym emocji i wrażeń.

Kącik Malucha

TWOJE POCIECHA PILNUJE SIĘ SAMA

Lemon Resort Spa jest idealnym miejscem dla najmłodszych także podczas naszego urlopu w górach. Atrakcje dostępne dla dzieci to sala zabaw z grami, kolorowankami, pluszakami, oraz zabawkami przystosowanymi do różnych grup wiekowych, plac zabaw na świeżym powietrzu i sala gier w której starsze dzieci z pewnością będą chciały spędzić cały dzień. Dzięki szklanym ścianom możecie spędzać relaksujące chwile w kawiarni, lub restauracji jednocześnie obserwując swoje dziecko w trakcie zabawy. Resort pomaga także w zorganizowaniu opieki dla dzieci, a w przypadku grup czy pakietów przygotowuje różnorodne zajęcia tematyczne z animatorami.

Apartament Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA.

Plac Zabaw

TWOJA POCIECHA ŚMIGA PO DRABINIE

Wraz ze słoneczną pogodą zapraszamy wszystkich miłośników zabawy na świeżym powietrzu do skorzystania z placu zabaw dla najmłodszych. Dobrą zabawę urozmaicą takie akcesoria jak trampolina, zjeżdżalnia, bujawki, piaskownica, ścianki do wspinaczki, piracki statek, czy też domki zabaw. Teren wokół podwórka wyposażony został w ławeczki, na których możecie spokojnie odpocząć relaksując się urokami jeziora, mając jednocześnie swoje pociechy w zasięgu wzroku.

Apartament nad morzem

Nowy Apartament nad morzem

w Mielnie, przy plaży

apartament w mielnie
ostatnie wakacyjne terminy na 2024

rezerwuj już teraz